Mobilní tribuny

Hledáte tribunu, se která by se dala velice rychle a efektivně poskládat? Mobilní tribuny jsou přesně takové a využívají se právě pro svou efektivitu a možnost rychlého využití v terénu. Efektivní není pouze rychlost skládání mobilní tribuny, ale také její demontáž, protože je tvořena z jednotlivých modulů, které ji tvoří. Díky tomuto modulárnímu systému lze tribunu vyloženě poskládat do rozměrů vám vyhovujících. Využití mobilní tribuny je jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tento druh tribuny se těší velké oblibě u všech naších zákazníků, kteří si měli možnost tribunu koupit.

Výroba mobilní tribuny

Při výrobě mobilní tribuny ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc potřebám zákazníka, pro kterého je mobilní tribuna určena. Výroba probíhá v naší zmodernizované hale a provádějí ji odborníci, kteří již v této činnosti mají praxi.

Mobilní tribuna se skládá z jednotlivých sekcí s plastovými sedačkami, nebo lavicemi, základní délky 2,08 m a sekcemi se schody délky 1 m. Boční rámy tvoří základní nosnou konstrukci tribuny. Mají stupňovitý tvar se standardní výškou stupně 200 mm. Vyrobeny jsou z ocelových profilů 60 x 40 mm, které jsou dle statických požadavků vyztuženy příčkami. Součástí bočních rámů jsou konstrukce pro upevnění zábradlí a rámů sedaček. Rámy sedaček jsou svařované konstrukce vyrobené z ocelových profilů připravené pro uchycení plastových sedáků. Boční rámy se spojují pomocí ohýbaných ocelových profilů a rámů sedaček do jednotlivých sekcí. Podlaha je vyrobena z ocelových pororoštů, které jsou uloženy a přišroubovány ke spojovacím ohýbaným profilům. Zábradlím je konstrukce vybavena od druhého stupně, tj. výšky 400 mm.Délka jednotlivých modulů a také počet řad lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Jednotlivé moduly se dají dokupovat a postupně tak můžete sestavit větší tribunu – bez nutnosti vynaložit najednou velké finanční prostředky.

Plastové sedačky jsou vyrobeny vstřikováním z polypropylenu s UV stabilizací a přísadami zamezujícími hoření. Každá sedačka má dva montážní otvory, otvor pro odtok vody a prolis pro umístění čísla. Povrch je hladký, ergonomicky a anatomicky tvarovaný. Velmi silná konstrukce ve formě dvojité stěny, poskytuje vysokou odolnost proti vandalismu. Sedačky jsou odolné vůči vysokým i nízkým teplotám a UV záření. Vysoká odolnost proti korozi ocelových konstrukcí je zajištěna žárovým zinkováním.

Využití mobilní tribuny

Těžko bychom nacházeli místo, kde by si mobilní tribuny nenašly své využití ať už se jedná o interiér, nebo exteriér. V mnoha případech se mobilní tribuny využívají ve sportovních halách, stadionech, kurtech, divadlech, sportovních akcích a mnoha dalších. Zastřešení mobilní tribuny při využití v exteriérech je samozřejmostí.

Fotogalerie Mobilní tribuny