Sedačky pro tribuny

Jsme přímým dovozcem plastových sedaček nejen pro tribuny. Rozměry všech nabízených sedaček odpovídají regulím FIFA a UEFA a jsou jimi vybavovány stadiony v různých zemích Evropy. Sedačky pro tribuny prošly náročnými testy a získaly evropské certifikace. Průběžně budeme svou nabídku sedaček rozšiřovat dle poptávky na konkrétní modely. Na výběr vám dáváme z těchto základních druhů, které jsou hodně využívány na všech tribunách, které vyrábíme a dodáváme nejen po celé ČR.

Sedačky pro tribuny OMEGA
Jednoduché sedačky pro tribuny

Typ výrobku: Plastový sedák s jednoduchým opěradlem – možnost využití ve sportu i v průmyslu.
POZOR sedačky OMEGA dodáváme pouze ve větším množství – od 1000ks.

Rozměry: šířka 440 x hloubka 400 x výška 350mm

Popis: Sedáky jsou vyrobeny vstřikováním vysoce kvalitního polypropylen kopolymeru, který je sto procentně recyklovatelný, odolný vůči UV záření, netoxický a bez jakýchkoliv přísad těžkých kovů. Zpracování povrchu je hladké s dírami pro odvod vody. Ve standardní verzi není žáruvzdorný. V případě, že byste požadovali žáruvzdornou verzi, tak ji samozřejmě na vyžádání dodáme.

Minimální rozteč: Osové středy dvou sedáků vedle sebe musí být vzdáleny minimálně 450mm.

Umístění: Venkovní i vnitřní, sportovní a kulturní objekty, stadiony, amfiteátry, tělocvičny, plavecké bazény, hipodromy, různá hřiště a také použití pro průmyslové aplikace.

Montáž: Provádí se přišroubováním na betonovou nebo kovovou konstrukci pomocí běžně dostupného spojovacího materiálu (hmoždinky, šrouby). Pro montáž jsou na sedačce tři otvory kryté záslepkami.

Sedačky OMEGA se vyrábí v následujících barvách:

  • modrá
  • zelená
  • žlutá
  • červena

(další barvy jsme schopni dodat na vyžádání, ale pouze v množství od 50ks)

Sedačky pro tribuny GSW 06

Typ výrobku: Plastová sedačka se zesíleným dvojitým opěradlem – provedení k všestrannému použití ve sportu i v průmyslu.

Rozměry: šířka 420 x hloubka 365 x výška 325mm

Minimální rozteč: Osové středy dvou sedáků vedle sebe musí být vzdáleny minimálně 450mm.

Popis: Plastový sedák vyráběný vstřikováním z polypropylenu – kopolymeru, barvivo CLARIANT, stabilizátor UV – CESA, přísady zamezující hoření.                Sedačka má dva montážní otvory, otvor pro odtok vody a prolis pro umístění čísla. Povrch je hladký, ergonomicky a anatomicky tvarovaný. Velmi silná konstrukce ve formě dvojité stěny, poskytuje vysokou odolnost proti vandalismu. Sedačky jsou odolné vůči vysokým i nízkým teplotám a UV záření.

Umístění: Exteriér i interiér, sportovní a kulturní objekty, stadiony, amfiteátry, plavecké bazény, hipodromy, školní hřiště. Tyto sedačky jsou vhodné také pro různá průmyslová použití.

Montáž: Provádí se přišroubováním na betonovou nebo kovovou konstrukci pomocí běžně dostupného spojovacího materiálu (hmoždinky, šrouby). Pro montáž jsou na sedačce dva otvory kryté levou a pravou záslepkou.

Dodáváme v barvách:

  • modrá
  • zelená
  • žlutá
  • červena

Ostatní barvy na poptávku – pouze v množství nad 50ks.

Sedačky pro tribuny CHARLIE
Jednoduché sedačky pro tribuny

Sedačka CHARLIE je typem sklopné sedačky a tak jako sedačka OMEGA je vyrobena z polypropylen kopolymeru stoprocentně recyklovatelného. Sedačka CHARLIE má hladký povrch a zabarvení sedaček se provádí pomocí netoxických barev RAL. Protipožární verze je vybavena nehořlavými aditivy a ochraně proti UV záření. Odolnost sedačky je tedy vysoká i proti slunci a blednutí barvy této sedačky. Sedačka CHARLIE je pozinkovaná a disponuje tak vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Sedačka je částečně smontovaná, ale závěrečnou montáž je potřeba provést až na místě.

Sedačka CHARLIE model WOLF
Jednoduché sedačky pro tribuny

Tento model sedačky pro tribuny se skládá ze sedáku a opěradel z polyuretanové pěny, která je pokrytá koženkou v barvě modrá RAL 5005 s jedním ramenem, které je vyrobeno z hliníku a pokryto černou plastickou barvou. Celá konstrukce je připevněna k vertikální části tribuny.

 

Sedačka GSA

Sedačka GSA se vyrábí ve verzi s čalouněním, nebo bez.

Super odolná, vyrobená technikou vyfukování sedáku a opěradla s vnitřními vzduchovými komorami a vnějšími podpůrnými žebry. Vhodné na tribuny posuvné, nebo jako vybavení hlediště sedačkami s gravitačním zvedáním sedadla.  Vzduch uzavřený uvnitř sedáku a opěradla vytváří izolační vrstvu, která zabraňuje ochlazování těla při nižší teplotě. Sedačka je velmi pohodlná a má ergonomický tvar. Povrch má hrubší strukturu, která snižuje odrazy a odlesky umělého osvětlení a maskuje poškrábání povrchu. Přední hrana sedadla má vybrání pro montáž čísla. Opěradlo vysoké 42 cm.

Mechanismus samočinného zvedání:
Zařízení funguje na způsobu gravitačním. Sedák je upevněn na velmi pevnou konstrukci, která vytváří kyvadlo a sklápí se vlastní hmotností. Kyvadlo se pohybuje v pouzdrech s teflonovými vložkami, které poskytují mnoho let bezproblémového provozu. Gumová ochrana kyvadla zajišťuje tiché zvedání sedačky.

Nosná konstrukce:

Nosná konstrukce je vyrobena z obdélníkového kovového profilu.
Záslepky jsou z polyetylenu o nízké hustotě. Všechny kovové části jsou lakovány práškovou barvou.

Sedačka typ GSA byla testována v EU na hořlavost pro zařízení určená do sportovních uzavřených objektů.

 

Fotogalerie - sedačky pro tribuny