Modulové tribuny

Poskládejte si svou tribunu, tak jako lego. Jak již z názvu vyplývá, tak je tento typ tribun tvořen jednotlivými moduly, které lze na sebe snadno namontovat a poskládat si tak požadovaný tvar dle svých vlastních představ a potřeb po požadovaných rozměrech. Jednotlivé moduly mají samozřejmě své rozměry a z těchto rozměrů se dále vychází při skládání modulové tribuny. Využití vidíme především v terénu, kde lze tribunu velice rychle poskládat a rovněž stejně rychle i demontovat. Modulové tribuny jsou u naších zákazníků vyhledávané právě pro svou variabilitu a modulárnost, kterou disponují. Rádi byste si zapůjčili tribunu k pronájmu, tak neváhejte a využijte naši službu „Pronájem tribun“.

 

Výroba modulové tribuny

Výroba každé modulové tribuny se provádí vždy na základě vypracovaného projektu se zaměřením na potřeby zákazníka. Každý má jiné představy o tom, jak by měla tribuna vypadat, jaké by měla mít rozměry, typ sedaček a mnoho dalšího. Proto je každá výroba tribuny individuální. Vymysleli jsme však systém, pomocí kterého lze tribunu poskládat pomocí vyrobených modulů což principiálně vychází vstříc všem těm, kteří chtějí rychle řešení a modulárnost. Výhodou je, že jednotlivé moduly lze snadno kdykoliv dokoupit a to bez dalších velkých investic. Modulová tribuna má základní délku 2,08 m, její součástí jsou schody o délce 1,2 m. Základní nosnou konstrukcí modulové tribuny jsou boční rámy, které mají stupňovitý tvar o výšce 200 mm. Materiálem je ocelový profil o rozměrech 60 x 40 mm vyztužený ocelovými příčkami. Upevnění zábradlí na modulovou tribunu zajišťují boční rámy. Tyto rámy slouží i pro upevnění sedaček. Boční rámy se spojují pomocí ohýbaných ocelových profilů a rámů sedaček do jednotlivých sekcí. Podlaha je vyrobena z ocelových pororoštů, které jsou uloženy a přišroubovány ke spojovacím ohýbaným profilům. Zábradlím je konstrukce vybavena od druhého stupně, tj. výšky 400 mm. Modulová tribuna, tím že je hodně využívaná v exteriérech má svou konstrukci opatřenou žárovým zinkováním k zvýšení odolnosti proti povětrnostních vlivům.

Využití modulové tribuny

Díky modulárnosti lze tento typ tribuny využít všude a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Díky rychlosti, jakou lze tribunu smontovat a demontovat najde využití především na akcích a je jedno zdali se bude jednat o sportovní, nebo kulturní akci. U modulových tribun a jejich využití v exteriérech je samozřejmostí zastřešení, které poskytne potřebný úkryt proti povětrnostním vlivům.

Fotogalerie modulové tribuny