Výroba tribun

Výrobou tribun se naše společnost Global Sport Čupa zabývá již od roku 2009. V tuto chvíli působíme na Českém a Slovenském trhu. Výhodou naších zákazníků je, že cena tribuny při nákupu přímo od nás nezahrnuje další maloobchodní rabaty. Tribunu tak kupujete přímo od výrobce. Jsme schopni vyrobit jakoukoliv tribunu dle vámi vypracovaného projektu, popřípadě pokud projekt zpracován nemáte, tak vám tribunu navrhneme dle vašich představ. Výroba tribun podléhá určitým standardům a pravidlům a proto jsme rádi, když si naší zákazníci nechají od nás při návrhu projektu poradit. Nabízíme cenné rady získané na základě praxe a nabytých zkušeností z výroby a realizace tribunových projektů. Právě praxe a zkušenosti mnohdy zákazníkovi dokážou ušetřit spousty peněz.

Výroba tribuny Lučina
Často kladené dotazy

Kde probíhá výroba tribun?

Výroba tribun se provádí v našem areálu Global Sport Čupa na Nové Vsi, tedy v České Republice. Tribuna se po výrobě složí, testuje a následně rozebere k převozu a opětovnému složení již u zákazníka.

Trvá výroba tribuny dlouho?

Čas nelze specifikovat bez nahlédnutí do projektu. Jakmile vidíme projekt, tak jsme schopni určit elasticky dobu realizace od – do.

Jaký materiál je pří výrobě tribuny používán?

Ocelový profil 60x40mm ošetřený žárovým pozinkováním kovu a vyztužený ocelovými příčkami je základním stavebním prvkem drtivé většiny tribun. Žárové pozinkování zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Co je to žárové pozinkováni?

Na ocelový profil se za pomocí speciální techniky, které se říká pokovování ponorem aplikuje zinek. Vznikne tak na profilu tenká vrstva zinku, která je velice pevná a nepropustná.

Jste schopni vyrobit malou, popřípadě opravdu velkou tribunu?

Co se velikosti týče, tak nejsme limitováni. Jsme schopni vyrobit jakkoliv velkou tribunu i atypickou. Většina našich zákazníků však volí mobilní tribuny, modulové tribuny či teleskopické typy tribun.

Dodáváte k tribunám i sedačky?

Ano, sedačky k tribunám jsou samozřejmostí, jen si musíte vybrat z naší nabídky, který typ sedaček chcete mít na své tribuně umístěn.

Výroba tribuny - fotogalerie

Na doplnění fotogalerie a ukázek výroby tribun pracujeme