TribunyUkázka instalace tribuny v Olomouci

Popis realizace:

Jezdecký areál Olomouc, si u naší firmy nechal vyrobit a instalovat tribunu pro 289 sedících diváků. Pro lepší výhled je součástí tribuny podesta o výšce 0,8 metru.

Technické parametry tribuny

Délka celé konstrukce je 32 metrů, šířka 4,4 metru a výška 2,7 metru. Celá sestava se skládá z 11 modulů se sedačkami, dvou modulů se schody a dvou přístupových schodišť na základní ochoz tribuny. Podlahová část tribuny je vyrobena z vodě vzdorné protiskluzové překližky. Z důvodů bezpečnosti a komfortu je také celá tribuna vybavena dvouřadým zábradlím o výšce 1 metr.

Montáž a instalace tribuny

Tribuna se montovala na připravené betonové patky, které si zajistil objednatel. Samozřejmostí je dodání technických výkresů pro správné zhotovení těchto základů. Výroba tribuny Olomouc trvala od zadání objednávky 6 týdnů, samotná montáž a instalace na místě pak 10 dnů.

Fotogalerie – výroba tribuny Olomouc

vyroba-tribuny-olomouc-12vyroba-tribuny-olomouc-8vyroba-tribuny-olomouc-11vyroba-tribuny-olomouc-9vyroba-tribuny-olomouc-10vyroba-tribuny-olomouc-4vyroba-tribuny-olomouc-1vyroba-tribuny-olomouc-7vyroba-tribuny-olomouc-3vyroba-tribuny-olomouc-5vyroba-tribuny-olomouc-6vyroba-tribuny-olomouc-2vyroba-tribuny-olomouc

Sdílet: